آهنگ و کلیپ لکی laki musics and clips

دانلود انواع آهنگ لکی , کلیپ لکی و... از خوانندگان لک زبان و غیرلک که لکی خوانده یا به زبان دیگری که مربوط به لکستان است.

آهنگ و کلیپ لکی
نویسنده : امیرعباس یوسفوند - ساعت ۱٢:٥٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٤/۸
 

کاربران گرامی 
سلام
با توجه کمبود وبگاه برای دانلود آهنگ های لکی در فضای مجازی (اینترنت) برخی آهنگ های لکی یعنی آهنگ های که به زبان لکی اعم از هر گویشی از این زبان را به عنوان کردی و یا لری معرفی کرده اند. البته این کار گاهاً سهواً شکل گرفته (به دلیل نزدیکی زبان ها) ولی در برخی اوقات از روی قصد و غرضی خاص بوده است ( قوم مستقل لک را قوم حساب نیاورده ) ما برای جبران این موارد که علت اصلی این  هم به دور بودن مردم لک از تحولات اقتصادی و  علمی و ... است می باشد این وب را درست می کنیم ما می خواهیم مجموعه ای از آهنگ های لکی را در اینجا برای تمام دوستداران آهنگ های لکی ایجاد نمایم و سعی مان براین است که از کلمات (کعلی میل) لکی هم استفاده کنیم مثلاً ما برای کلمه "دانلود" معادل لکی اش یعنی "هزدائن" را استفاده می کنیم. روی کلمه هزدائن کلیک نموده و گزینه save target aرا انتخاب نمایید یا که نرم افزارهای دانلودر قوی استفاده کنید . و همچنین چون سرعت اینترنت پایین است حجم آهنگ ها و کلیپ  ها را کم کرده ایم.

ازتمامی کاربران عزیر تقاضامندیم هرگونه کلیپ یا آهنگ و... که لکی باشد جهت نمایش در این وب برای ما به آدرس ایمیل ما  Amir.usefvand@yahoo.com  ارسال نمایند. و نام خواننده های را که به نام ناشناس در وب قرار دارند را برای ما بنویسید و همچنین ما را از نظرات گرانبهای خود محروم ننمایند.
هریژی له ک و له کستان و له کعیل
پس منتظر ما باشید.


کاربران گرامی  
سلام
با توجه کمبود وبگاه برای دانلود آهنگ های لکی در فضای مجازی (اینترنت) برخی آهنگ های لکی یعنی آهنگ های که به زبان لکی اعم از هر گویشی از این زبان را به عنوان کردی و یا لری معرفی کرده اند.

البته این کار گاهاً سهواً شکل گرفته (به دلیل نزدیکی زبان ها) ولی در برخی اوقات از روی قصد و غرضی خاص بوده است ( قوم مستقل لک را قوم حساب نیاورده ) ما برای جبران این موارد که علت اصلی این  هم به دور بودن مردم لک از تحولات اقتصادی و  علمی و ... است می باشد این وب را درست می کنیم 

ما می خواهیم مجموعه ای از آهنگ های لکی را در اینجا برای تمام دوستداران آهنگ های لکی ایجاد نمایم و سعی مان براین است که از کلمات (کعلی میل) لکی هم استفاده کنیم

مثلاً ما برای کلمه "دانلود" معادل لکی اش یعنی "هزدائن" 

را استفاده می کنیم. روی کلمه هزدائن کلیک نموده

و گزینه save target aرا انتخاب نمایید

یا که نرم افزارهای دانلودر قوی استفاده کنید . و همچنین چون سرعت اینترنت پایین است حجم آهنگ ها و کلیپ  ها را کم کرده ایم.

ازتمامی کاربران عزیر تقاضامندیم هرگونه کلیپ یا آهنگ و... که لکی باشد جهت نمایش در این وب برای ما به آدرس ایمیل ما  Amir.usefvand@yahoo.com  ارسال نمایند.

و نام خواننده های را که به نام ناشناس در وب قرار دارند را برای ما بنویسید و همچنین ما را از نظرات گرانبهای خود محروم ننمایند.


هریژی له ک و له کستان و له کعیل


پس منتظر ما باشید.