آهنگ و کلیپ لکی laki musics and clips

دانلود انواع آهنگ لکی , کلیپ لکی و... از خوانندگان لک زبان و غیرلک که لکی خوانده یا به زبان دیگری که مربوط به لکستان است.

آلبوم لحظه های ناب با آواز حسین رضا اسدی
نویسنده : امیرعباس یوسفوند - ساعت ٢:۱٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱٠/۱٥
 

آلبوم «لحظه های ناب» با آهنگسازی مجید درخشانی و آواز حسین رضا اسدی لک زبان اهل دلفان منتشر شد. این آلبوم در دو دستگاه همایون و ماهور آهنگسازی و تنظیم شده و تلفیق اشعار نوی شاعران معاصر با الحان به سنت آمیخته موسیقی اصیل ایرانی ترکیبی بدیع در آن آفریده است. 


آلبوم «لحظه های ناب» با آهنگسازی مجید درخشانی و آواز حسین رضا اسدی لک زبان اهل دلفان منتشر شد.

لحظه های ناب ، حسین رضا اسدی دلفان ، لک زبان

این آلبوم در دو دستگاه همایون و ماهور آهنگسازی و تنظیم شده و تلفیق اشعار نوی شاعران معاصر با الحان به سنت آمیخته موسیقی اصیل ایرانی ترکیبی بدیع در آن آفریده است.

حسین رضا اسدی دلفان ، لک زبان 

 

 

 

برای دیدن عکس در اندازه واقعی کلیک کنید

تازه ترین اثر مجید درخشانی، آهنگساز نام آشنای ایرانی با همراهی آواز حسین رضا اسدی دلفان (لک زبان) و نوازندگی گروه خورشید از سوی موسسه فرهنگی ـ هنری نوای شبدیز منتشر شد. این آلبوم در دو دستگاه همایون و ماهور آهنگسازی و تنظیم شده و دارای 19 قطعه است. نکته درخور توجه در این اثر اهتمام حسین رضا اسدی و مجید درخشانی بر انتخاب اشعار نو و قرار دادن آنها در بافت موسیقی سنتی ایران است.

حسین رضا اسدی دلفان ، لک ، لحظه های ناب    
   
    سازندگان این اثر تلاش کرده اند تا از شعرهای شاعرانی مانند محمدرضا شفیعی کدکنی، مهدی اخوان ثالث، فریدون مشیری و هوشنگ ابتهاج در درون ساختار موسیقی سنتی ایران استفاده کنند و در نهایت با بهره گیری از مضامین عاشقانه و اجتماعی این اشعار، قطعاتی بدیع خلق کنند.

    این آلبوم علاوه بر این که اولین همکاری مشترک اسدی و درخشانی است، اولین اثر منتشر شده حسین رضا اسدی در عرصه موسیقی نیز به شمار می رود.

حسین رضا اسدی:

متولد اول اردیبهشت سال 1360 ، شهرستان لک زبان دلفان

وی از کودکی زمزمه کردن آواهای سرزمین مادری را آغاز نمود و از همان ایام در گروه سرود مدرسه فعالیت موسیقیایی خود را به عنوان تک خوان شروع کرد .

از دوران تحصیل در مقطع  متوسطه از طریق آثار صوتی موجود به فرا گرفتن آواز اصیل ایرانی پرداخت .

پس از آن ، همزمان با تحصیل در دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی شروع به فراگیری صداسازی و ردیف نزد حمید رضا نوربخش نموده و سپس مدتی شیوه آواز زنده یاد اقبال آذر نزد استاد رامبد صدیف آموخت .

پس از آن به محضر استاد محمدرضا شجریان راه یافت و همچنان در حال یادگیری تکنیک و شیوه آوازی نزد ایشان می باشند .

 

ازدوستانی که این آلبوم را چند وقت پیش واسمون فرستاده بودن بسیار متشکریم 

لینک اول

در فرمت mp3 و با حجم 61 میگ و چند عکس

هزدائن 

لینک دوم از وبلاگ چهارگاه 52 میگ

هزدائن